Neděle, 30 června, 2024
DomůNovinkyZ iPhonu 6 se kouřilo, poté následovala mohutná exploze

Z iPhonu 6 se kouřilo, poté následovala mohutná exploze

Scéna jako z akčního trháku. Ind Yadav při jízdě autem telefonoval ze svého iPhonu 6, který měl na palubní desce na hlasitém odposlechu. Přitom si všiml, že se z něj začalo kouřit a tak ho vyhodil z okna. Telefon po dopadu na zem explodoval. 

iPhone 6 přitom koupil jen dva dny nazpět za 943 dolarů (cca 23 tisíc korun), takže se ho okamžitě snažil reklamovat. V obchodě ho ale odkázali přímo na Apple Centrum, kde mu sdělili, že jeho stížnost nemohou zaregistrovat. Ohořelý zbytek smartphonu však na naléhání Yadava nakonec přece jen přijali na analýzu. Ind nyní čeká na vyjádření výrobce a to bez jakékoliv náhrady telefonu.

V případě, že Apple reklamaci neuzná, hodlá Yadav výrobce žalovat. Proto také navštívil policejní stanici, kde sepsal řádnou výpověď.

Selský rozum napovídá, že na výbuch telefonu by se záruka měla vztahovat. Pokud tedy Yadavovi telefon opravdu sám od sebe vybuchl, vůbec se jeho rozhořčení nedivíme. Na druhou stranu, když si představíte, co by se mohlo stát, kdyby měl Yadav telefon u ucha v době výbuchu, přijdou vám všechny ostatní věci naprosto malicherné.

iPhone-6

Zdroj: Phone Arena

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

3 KOMENTÁŘE

  1. Hmm a neměl náhodou pan Yadav ten iPhone na té palubní desce na sluníčku v horkém letním indickém dni?

    • Presne pricmoudlej ind se zlobi na svoji blbost ze nechává v mega horku mobil na slunicku… Baterie takove horko nesnese….

    • Indoši tam ešte nedávno mali brutálne horúčavy, takže by som sa vôbec nečudoval keby to bolo práve tým. A ako tak pozerám históriu pre to konkrétne mesto (Gurgaon), tak im tam v noci teploty nejdú pod 24°C, cez deň do 38°C

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře