Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyAplikace Seznam.cz Email se naučila přepínat mezi účty na jedno kliknutí

Aplikace Seznam.cz Email se naučila přepínat mezi účty na jedno kliknutí

Od včerejšího dne je pro androidí aplikaci Seznam.cz Email připravena ke stažení aktualizace, která umožní uživatelům procházet poštu z více účtů na jediné kliknutí. Další schránky si uživatel přidá jednoduše pod tlačítkem Složky.

Nová aktualizace aplikace přináší všem lidem, kteří využívají více emailových schránek, možnost přepínat mezi nimi v rámci jediného přihlášení. Odpadá jim tak nutnost neustálého kolotoče odhlašování a přihlašování. Pod tlačítkem Složky v levém horním rohu displeje si pomocí volby „Přidat účet“ připojí všechny schránky, jež chtějí sledovat. Pro přepínání mezi schránkami stačí na požadovaný účet kliknout. Tučně označený je ten, který je právě aktivní.

Všechny účty zůstanou samozřejmě propojené i v případě, že se člověk z aplikace odhlásí. V okamžiku, kdy dorazí email na libovolnou z propojených schránek, zobrazí se v telefonu notifikace tak, jak jsou lidé zvyklí dosud. Notifikace je společná pro všechny účty. Zbývající funkce, jako je možnost stažení všech emailů do off-line režimu či zabezpečení aplikace PIN kódem, zůstávají beze změny.

V současné době je nová funkce dostupná jen pro Android. Práce na aktualizaci pro systémy iOS a Windows Phone už ale finišují a jejich příznivci budou moci spravovat všechny účty na jednom místě již brzy.

[appbox googleplay cz.seznam.email]

tumblr_inline_nqhzkkeYQX1tqsutl_1280 tumblr_inline_nqhzk56bHm1tqsutl_1280

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře