Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyXiaomimobile.cz nabízí limitovanou růžovou edici mobilních telefonů Redmi 1s a Mi Note

Xiaomimobile.cz nabízí limitovanou růžovou edici mobilních telefonů Redmi 1s a Mi Note

Internetový obchod xiaomimobile.cz si připravil exkluzivně ke Dni matek speciální akci, v rámci které je k dostání 100 kusů modelu Redmi 1s a 50 kusů verze Mi Note v růžovém provedení. Součástí balení je zdarma také multifunkční hardwarové tlačítko Mi Key, pomocí něhož lze spustit kameru, fotoaparát i jakoukoliv jinou mobilní aplikaci.

V atraktivním růžovém designu je vyhotovené i veškeré příslušenství včetně samotného balení. Xiaomimobile.cz exkluzivně nabízí v rámci akce také speciální edici příslušenství od flipů, přes Piston sluchátka vyrobená ve spolupráci Xiaomi a Swarowski oceněná prestižní iF Awards až po obří Mi maskoty, vše v růžovém provedení.

Společným jmenovatelem obou modelů je to, že spatřily světlo světa při příležitosti speciálních oslav. Model Redmi 1s byl představen na Mezinárodní den žen a růžový telefon Mi Note byl vyroben za účelem oslavy pátého výročí vzniku společnosti Xiaomi v dubnu tohoto roku.

Společnost Xiaomi vznikla původně jako ryze softwarová firma věnující se vývoji platformy MIUI. Díky jejímu masivnímu úspěchu došlo k přehodnocení plánu směřování společnosti a v roce 2011 byla zahájena výroba prvního telefonu od Xiaomi – Xiaomi Mi1 .

5saZdroj: xiaomimobile.cz

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře