Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyXiaomiForSale.com představuje externí baterie pro smartphony a tablety

XiaomiForSale.com představuje externí baterie pro smartphony a tablety

Online obchod xiaomiforsale.com představuje nové externí baterie. Aktuální nabídka zahrnuje od tenkého modelu do kapsy až po powerbanku, se kterou můžete dobíjet dvě zařízení najednou a nemusíte se bát, že vám některé z nich vypoví službu.

Pokud používáte telefon skutečně aktivně, je velmi pravděpodobné, že vám jeho baterie čas od času v průběhu dne vypoví službu. Pro takové případy je zde externí dobíjecí baterie, neboli powerbanka.

Všechny externí zdroje značky Xiaomi jsou vyvedeny v minimalistickém designu, který charakterizují oblé tvary a použití odolného hliníkového pouzdra. Tyto baterie jsou elegantními doplňky pro jakýkoli moderní chytrý telefon a vybírat můžete podle modelu až ze čtyř barevných provedení.

Pokud dáváte v létě přednost pohybu nalehko a máte denně, včetně víkendů, k dispozici možnost nabíjení, potom pro vás je zajímavá velmi tenká baterie s kapacitou 5 000 mAh.

Vejde se do kapsy nebo malého psaníčka, na výběr je stříbrné a červené hliníkové provedení a běžný výkonný telefon dobije spolehlivě jednou až dvakrát. Její rozměry jsou asi 12,5 × 6,9 × 1 cm, hmotnost je 156 gramů. V obchodě xiaomiforsale.com je na skladě za 408 Kč.

5

Jestli si nejste jisti, zda nezapomenete externí baterii každý den dobíjet, nebo se pohybujete občas v přírodě mimo dosah elektrické energie, tak zvolte raději univerzální střední model, který poskytuje kapacitu 10 400 mAh, což zajišťuje troj až čtyřnásobné nabití telefonu. V nabídce je ve stříbrném, červeném, modrém a zlatém hliníku, váží 250 gramů a její rozměry jsou přibližně 9 × 7,7 × 2,2 cm. Cena je 561 Kč.

1

Dostupná je i „maxibaterie“ s kapacitou 16 000 mAh, která se dodává ve stříbrné barvě, váží 350 gramů a v tašce zabere prostor o rozměrech 14,5 × 6 × 2,2 cm. Doporučená cena této powerbanky je 817 Kč (30 €).

2

Online obchod XiaomiForSale.com zajištuje dodání zboží, které je na evropském skladě, v rámci ČR a Slovenska do 3 pracovních dní od objednání a také místní záruční i pozáruční servis zařízení. Cena dopravy externí baterie je 60 Kč.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře