Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkyVýborná MOBA hra Vainglory se brzy dostane i na Androidy

Výborná MOBA hra Vainglory se brzy dostane i na Androidy

Pamatujete si ještě na představení nového iPhonu 6, nebo alespoň na reklamy, které toto zařízení propagovaly? Pokud ano, určitě se vám vybaví i Vainglory. Ano, ta nádherná MOBA hra, která ohromila masy. A právě tato hra se nyní chystá i na Androidy. 

Příchod Vainglory na Android je chystán na 2. července. V době uvedení do Google Play bude hra podporovat více jak 150 zařízení a to včetně smartphonů s menšími rozměry.

Vainglory je graficky pokročilá MOBA hra (Multiplayer Online Battle Arena), v níž se dva tábory hráčů perou mezi sebou i s AI ovládanými protivníky. V průběhu hry pak nakupují lepší vybavení, levelují a zajímají strategické body.

Hra je free-to-play, což znamená, že si ji budete moci stáhnout a hrát zdarma. Uvnitř ní se ale nacházejí in-game nákupy, jimiž si budete moci zpřístupnit např. nové hrdiny. Platící hráči však nejsou žádným způsobem zvýhodňováni.

https://www.youtube.com/watch?v=avCyYAi0FLI

Zdroj: Android Authority

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře