Neděle, 14 dubna, 2024
DomůNovinkyXiaomi Redmi 3 je v ČR mobilním telefonem roku

Xiaomi Redmi 3 je v ČR mobilním telefonem roku

Začátek března přinesl už posedmé výsledky soutěže o nejpopulárnější, nejoblíbenější a nejprodávanější produkt na internetu – ocenění ProduktRoku 2016. Nejoblíbenějším mobilem na internetu se překvapivě stal model Xiaomi Redmi 3, který na prvním místě vystřídal bestseller Huawei P8 Lite.

„Posledních šest pět let se mezi vítězi nebo finalisty vždy objevovaly telefony značky Samsung. Letos poprvé je finálová trojka bez jejich účasti – vítězem je před Applem a loňským Huaweiem telefon Xiaomi Redmi 3,“ uvedla Alexandra Čermáková, obsahová manažerka nákupního portálu Heureka.cz.

V rámci soutěže ProduktRoku jsou oceňovány a označovány produkty, které mají nejlepší hodnocení, uživatelé si je nejčastěji zobrazují a zároveň patří v e-shopech k těm nejprodávanějším. Cílem soutěže je pomoci zákazníkům při rozhodování o tom, jaký konkrétní produkt zakoupí. Údaje i tentokrát sesbíral nákupní portál Heureka.cz

Další informace včetně výsledků ze všech kategorií jsou dostupné na webu soutěže ProduktRoku.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře