Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyRevoluční Nintendo Switch je v prodeji. V ČR ceny začínají na 8...

Revoluční Nintendo Switch je v prodeji. V ČR ceny začínají na 8 700 Kč

Minulý týden se v ČR začala oficiálně prodávat herní konzole Nintendo Switch. Podle nákupního rádce Heureka.cz je přístroj aktuálně k dostání v bezmála třech desítkách internetových obchodů. Drtivá většina prodejců ho přitom má skladem. Ceny začínají na 8 960 Kč, nejdráž je pak novinka k mání za 11 637 korun.

Switch je konzole dodávaná se dvěma oddělitelnými ovladači do jedné ruky a s dokem, který lze propojit s televizí. Ústředním prvkem zařízení je nejmenovaný čipset Tegra od značky nVidia. Výdrž konzole na jedno nabití by se měla lišit podle vytížení hardwaru a pohybovat se mezi 2,5 až 6 hodinami.

Dobrou zprávou je, že Nintendo nic nepodcenilo a už nyní je zákazníkům k dispozici několik zajímavých titulů, další hry navíc chystají například studia Bethesda, Codemasters, Electronic Arts, Konami Digital Entertainment či Ubisoft.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře