Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyXE Currency je šikovná kalkulačka na převod měn

XE Currency je šikovná kalkulačka na převod měn

Chystáte se do zahraničí a potřebujete vědět, za kolik nakoupíte cizí měnu? Nebo je pro vás životně důležitý vývoj cen na trhu, který potřebujete sledovat každičkou vteřinu? Ať už stojíte na jakékoliv straně barikády, nápomocná vám bude aplikace XE Currency. 

K XE Currency jsem se dostala při cestě do zahraničí. Moje kroky směřovaly do Maďarska, které má peníze mimo své území jaksi dost nepoužitelné. Proto jsem se rozhodla vybírat z bankomatu v průběhu dovolené, aby mi žádné forinty nezbyly.

K pouhému zjištění, v jakém kurzu se forinty směňují, je aplikace XE Currency možná až příliš schopná, mě to ovšem nevadilo. Naopak. Ve volném čase jsem si hrála s jejími dalšími funkcemi, které mi učarovaly. Pokud jste připojení na internet, XE Currency vám v každém okamžiku ukazuje aktuální ceny měn. Přístup k bohaté databázi všech měn na světě (a to včetně grafů) však máte i pokud připojení nejste. Grafy a další infografiku si navíc můžete vyskládat pěkně vedle sebe a vrtat se v ní dokud neodpadnete.

XE Currency má dále široké možnosti nastavení. Vedle toho, že aplikaci můžete přikázat, jak často má ceny měn aktualizovat, si můžete přizpůsobit i vzhled aplikace, nebo vámi favorizované měny.

Aplikace XE Currency je v osekané verzi k dispozici zdarma. Za profesionální a tudíž i schopnější verzi aplikace zaplatíte přibližně 40 korun.

XE Currency je k dispozici pro Android, iOS i Windows Phone.

xe-currency-obr

[appbox googleplay com.xe.currency]

[appbox appstore 315241195]

[appbox windowsphone dc5f12fa-b49d-e011-986b-78e7d1fa76f8]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře