Sobota, 29 června, 2024
DomůNovinkyXbox Game Pass doplní další herní pecky. Jaké to jsou?

Xbox Game Pass doplní další herní pecky. Jaké to jsou?

Společnost Microsoft nadále rozšiřuje nabídku katalogu služby Xbox Game Pass. Tentokrát se hráči dočkají hned šestice titulů, které je pořádně zabaví. Upozornil na to web Windows Central.

Prvním přírůstkem do Xbox Game Pass je sci-fi Deus Ex: Mankind Divided od vydavatelství Square Enix. V této hře zavítáte do Prahy, kde jsou policejní násilí, segregace i strach z terorismu na denním pořádku. Hráč se opět vžívá role augmentovaného agenta Adama Jensena, který je členem speciální jednotky Interpolu, určené pro globální boj s terorismem. Hlavní hrdina však tuší, že s týmem manipuluje frakce po světovládě dychtících Iluminátů…

Dalším příchozím titulem je adventura What Remains of Edith. Děj hry se odehrává v opuštěném domě, kde jste strávili prvních 11 let svého života.  Za úkol budete mít zjistit historii své rodiny, která byla prokletá, a každý její člen zemřel tragickou smrtí. Čeká na vás prozkoumávání pokojů, čtení deníčků a mnoho dalšího v hutné atmosféře.

Na konci měsíce se, konkrétně 28. března, se dočkáme hororovky The Walking Dead: Michonne a úspěšného akčního RPG Vampyr. O den později Microsoft hráčům naservíruje také mytologické RPG Operencia: The Stolen Sun a 1. dubna se majitelé konzolí Xbox One dočkají Marvel vs. Capcom Infinite.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

3 KOMENTÁŘE

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře