Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyWWE 2K: Nabušený wrestling s přestřelenou cenou

WWE 2K: Nabušený wrestling s přestřelenou cenou

Hra je určena především příznivcům wrestlingu. Tato podívaná, populární hlavně v zámoří, si našla v poslední době své fanoušky i v České republice. Pokud vás tedy oslovuje velká show plná svalnatých maníků, efektně nahraných kopů, tvrdých úderů pěstmi a bolestivých pák, WWE 2K si vás určitě získá.

Nová hra studia 2K Games přichází rovnou s několika režimy hry, mezi kterými nechybí ani (realtime) multiplayer, díky němuž si můžete zabojovat proti svým kamarádům. Taktéž na vás čeká plnohodnotný režim kariéry s možností vytvoření vlastního bojovníka, se kterým budete muset získat respekt soupeřů a snažit se dostat do síně slávy.

WWE 2K  má velmi pěknou grafiku a vývojáři si dali záležet i na animacích, v ringu se tedy nepohybují žádní toporní panáci s Parkinsonem. V boji můžete využívat různé chvaty a hmaty, jež používají nejznámější wrestleři při reálných soubojích.

Jak už bylo napsáno v úvodu, hra je určena hlavně příznivcům wrestlingu a odpovídá tomu i cena. Do mobilů s Androidem si můžete WWE 2K stáhnout za 248 korun.

[appbox googleplay com.t2ksports.wwe2k15mobile]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře