Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyDashClock Beta přináší Material Design. Vyzkoušejte ho už dnes!

DashClock Beta přináší Material Design. Vyzkoušejte ho už dnes!

Populární widget od vývojáře Romana Nurika, který je šikovnou náhradou klasických hodin a může být umístěn na základní nebo na uzamčené obrazovce, je nyní dostupný v nové verzi. Ta přináší Material Design a změn se dočkalo i prostředí pro samotné nastavení widgetu.

Hledáte právě jednoduchý widget, který vám nabídne základní funkce v přehledném prostředí? DashClock Widget tato kritéria rozhodně splňuje.

Widget poskytuje přehledné informace, aniž byste si mobil museli odemykat. Na obrazovce (i uzamykací) umí zobrazovat čas, datum, aktuální počasí, počet nepřečtených e-mailů a SMS zpráv, nadcházející události, zbývající kapacitu baterie a další užitečné informace. Ke stažení je přitom úplně zdarma.

Pokud vás DashClock Widget zaujal a chcete si ho v nové verzi (1.7) vyzkoušet, přihlaste se do beta komunity na Google+, staňte se testery a následně si aplikaci stáhněte z příslušného odkazu.

1 2

3 4

5 6

Zdroj: AP

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře