Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyWorms 4: Pokračování herní legendy najdeme už i v Google Play Storu

Worms 4: Pokračování herní legendy najdeme už i v Google Play Storu

Worms, jedna z nejpopulárnějších herních sérií, na mobilech už nějaký ten pátek vesele bivakuje, takže je docela možné, že ji sami hrajete. A to opakovaně. Pokud vás náhodou staré díly Wormsů už nebaví, máme pro vás skvělé zprávy.

Na mobily s Androidem se totiž dostal nový díl, Worms 4. Ten přichází s klasickou hratelností – tedy s dvěma týmy červů, které se při pohledu z boku kosí nejrůznějšími zbraněmi. Právě arzenál zbraní dokázal bavit masy – z takové vybuchující ovečky se stal hit. A ani zbraně ve Worms 4 nepřinášejí zklamání, ovšem největší novinky musíme hledat jinde.

Worms 4 je postavená na multiplayerových kláních, které byly oživeny několika herními módy. A jelikož se jedná o hru pro více živých hráčů, pozornost byla věnována i možnostem přizpůsobení – to abyste své červy ve válečné vřavě lépe poznali.

O přichystaných novinkách vám více prozradí kraťoučký trailer:

Worms 4 nyní můžete zakoupit pro své mobily a tablety s Androidem a to za cenu 2,49 €. Vedle této platformy je hra dostupná také pro iOS.

[appbox googleplay com.worms4.app]

[appbox appstore 981535263]

worms-4-obr

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře