Sobota, 8 června, 2024
DomůNovinkyWorld of Tanks nabízejí ve spojení s vývojáři Bongfish nový herní mód

World of Tanks nabízejí ve spojení s vývojáři Bongfish nový herní mód

Wargaming ohlásil zbrusu nové partnerství s rakouskými developery Bongfish, kteří byli přizváni, aby se po více než desetileté spolupráci s renomovanými vydavateli podíleli na novém herním režimu pro World of Tanks. Ten dostal název Frontline a přináší opravdu celou řadu novinek. Od dnešního dne tak mohou hráči výsledky tohoto spojení vyzkoušet na serveru nazvaném Sandbox.

Co můžete od módu Frontline očekávat? Epické souboje 30v30 na bitevní ploše o rozloze 9 km2, kde jeden tým útočí a druhý se snaží hájit svoje území. V průběhu několika kol lítý souboj proniká až za obranné linie, dokud není vyhlášen vítěz.

„Již nějakou dobu se nás hráči ptají na větší mapy, početnější týmy a nový bojový systém,“ vysvětluje ředitel vývoje World of Tanks, Miloš Jeřábek. „My jsme nabídli vývojářský přístup, v němž jsme se spojili s vývojáři z Bongfish a vytvořili jsme zcela nový mód, zatímco in-house tým World of Tanks pracoval na klíčových mechanikách hry. Bongfish mají spoustu znalostí, aby se vše pod naším vedením stalo skutečností. Mezi námi funguje opravdová chemie a těšíme se, co naše spolupráce přinese hráčům.“

„Na módu Frontline jsme nějakou dobu pracovali a nyní jsme opravdu nadšeni, že jej můžeme ukázat celému světu,“ říká zakladatel studia Bongfish a CEO Michael Putz. „ Jsme nadšeni z autentické hratelnosti a opravdu otevřeného prostoru, tak jako vývojáři World of Tanks. Při práci s nimi jsme mohli spojit tuto vášeň v něco, co si užijí opravdu všichni tankisté.“

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře