Pátek, 19 dubna, 2024
DomůNovinkyBattlefield 1 v červnu dostane noční mapu Nivelle Nights

Battlefield 1 v červnu dostane noční mapu Nivelle Nights

Je tomu teprve několik dní, co společnost DICE oznámila, že Battlefield 1 čekají měsíční aktualizace, vylepšení režimu Operations a další novinky. Nyní se prostřednictvím oficiálního webu poprvé dozvídáme o nové noční mapě Nivelle Nights, která se stane součástí červnového updatu a potěší hlavně majitele služby Premium Pass.

Vývojáři mapu popisují následovně: „Zatímco se na rozbahněná bojiště okolo vesnic Malmaison a Soupir snáší tma, připravují se francouzské a německé baterie opět podpořit své jednotky ve snaze urvat další kus území.“

„Ve světle měsíce a světlometů a v záblescích dělostřelecké palby se ze tmy každou chvíli vynořuje rozsáhlý labyrint zákopů. Chytit a nepustit – v tomto duchu se ponesou boje o každý centimetr země. Navrch budou mít ti, co si na bojiště přinesou promyšlenou strategii a týmového ducha.“

O červnové aktualizaci zatím nevíme skoro nic. O měsíc dříve by však měl vyjít na květnový update, zaměřený na drobné opravy a lepší běh Battlefieldu 1. Vývojáři počítají mimo jiné se zefektivněním průběhu hraní a lepším balancováním týmů pro jednotlivé hry, což se týká zejména režimu Operations.

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře