Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyWorld of Tanks: Mercenaries přináší zpět oblíbené tradice

World of Tanks: Mercenaries přináší zpět oblíbené tradice

Dny jsou chladnější, ale ve hře World of Tanks: Mercenaries se můžete zahřát. Vývojářský tým z Wargaming West usilovně pracoval na tom, aby do konce roku dodal více obsahu všem vášnivým tankerům po celém světě. Novou aktualizaci tak doprovází několik nových tanků s omezeným časem nákupu i spousta in-game dárků.

Hráči, kteří se do hry připojí v průběhu víkendového díkuvzdání, obdrží v první bitvě pětinásobné XP. Na Cyber pondělí pak dostanou o 25 % stříbra a XP v průběhu celého dne. Hra také přivítá limitovanou edici tanků. Trojice nových vozidel se objeví postupně od 29. listopadu do 2. prosince: 

Nové tanky:

Ragnarok T-34-100 – Československý tier XIII Medium tank T-34 přichází exkluzivně na konzole se 100 mm automaticky nabíjeným dělem.

Hydra IS-6 – Na konzolích exkluzivní těžký tank ze Sovětského svazu opět v tier XIII s velmi výkonnou hlavní BL-13, která způsobí poškození 440 s vynikajícími hodnotami penetrace.

Minotaur KV-5 – Další konzolová exkluzivka, těžký tank ze SSSR TierXIII je vybaven dělem Zis-24, díky němuž je schopen prorazit silnou zbroj.

Prosinec přijde ještě s jednou vychatávkou, o níž vývojáře mnoho hráčů žádalo. Slavná strategie v reálném čase Tank Commander se vrátí od 10. do 16. prosince a mód Winter Toy se navíc zdarma vrátí k hráčům PlayStation a Xbox do konce roku.

Hráči ve speciálním RTS módu převezmou velení devíti tanků se strategickým pohledem z ptačí perspektivy. Tanky půjdou samozřejmě ovládat ve skupině i jednotlivě a hráč se bude snažit porazit protivníka. A perlička na závěr, hrát půjde dokonce až ve skupině pěti spoluhráčů.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře