Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyT-Mobile vylepšil tarify pro studenty. Nově nabízí 6 GB nebo 16 GB...

T-Mobile vylepšil tarify pro studenty. Nově nabízí 6 GB nebo 16 GB dat

Operátor přichází s novou nabídkou pro mladé zákazníky. Od dnešního dne nabízí dva vylepšené tarify pro všechny studenty do 27 let věku. Ty stejně jako klasické tarify přináší zákazníkům hlavně větší objem dat.

S tarifem Student získá zákazník 100 minut, neomezené SMS a 6 GB dat za 425 Kč měsíčně. Oproti stávající podobě tak mladí zákazníci dostanou o 4 GB více, přičemž měsíční útrata jim vzroste jen o 26 korun.

Pro lidi s vyššími datovými nároky T-Mobile vylepšil tarif Student DATA. Jeho hlavní výhodou je 16 GB dat plus 100 minut a 100 SMS do všech sítí. To vše za 575 korun. Dosud přišel Student DATA na 499 Kč s 10 GB dat.

„Tarify pro mladé patří dlouhodobě k nejoblíbenějším nabídkám T-Mobile a využívá je 10 % našich zákazníků,“ řekl Michal Podlucký, ředitel řízení segmentu rezidentních zákazníků T-Mobile, a doplnil: „Studenti jsou datově nároční zákazníci, což se potvrdilo v létě, kdy téměř všichni využili naší nabídky neomezených dat.“

Nové tarify pro mladé lze od 28. listopadu pořídit ve všech standardních prodejních kanálech nebo na speciální internetové stránce www.t-mobile.cz/student. Oba nové tarify splňují podmínky pro zařazení do rodinného řešení Magenta 1 a díky tomu zákazníci mohou získat ještě výhodnější ceny.

Zdroj: T-Mobile

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře