Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyWordCamp Praha 2017: největší česká konference o redakčním systému WordPress

WordCamp Praha 2017: největší česká konference o redakčním systému WordPress

V sobotu 18. února se uskuteční konference WordCamp Praha 2017, která se bude věnovat redakčnímu systému WordPress z pohledu uživatelů i vývojářů a tématům týkajícím se tvorby a provozu internetových stránek na této celosvětově nejrozšířenější publikační platformě. Akce bude probíhat v prostorách VŠE v Praze a nabídne návštěvníkům celkem 14 přednášek.

Konference bude rozdělena do dvou současně běžících sérií přednášek: První série nazvaná „Uživatelé“ bude věnována všem bloggerům, redaktorům, správcům či příležitostným uživatelům WordPress webů. Druhá série s názvem „Developeři“ pak půjde více do hloubky WordPressu a bude vhodná pro programátory, či pokročilé uživatele.

Přenádšet budou lidé jako je Filip Podstavec – autor projektu MarketingMiner.cz, Vladislav Musílek – přední český odborník na WooCommerce, Borek Bernard – zakladatel ambiciózního českého startupu – VersionPress, Michal Špaček – český expert na Online bezpečnost a mnoho dalších.

Cena vstupenky na akci je stanovena na 499 Kč. V prodeji bude 400 lístků, které jsou již v prodeji a je možné je zakoupit na oficiálních stránkách tady.

WordPress

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře