Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkySpyPhone Android Rec Pro zajistí komplexní odposlouchávání telefonů s Androidem

SpyPhone Android Rec Pro zajistí komplexní odposlouchávání telefonů s Androidem

Odposlouchávání telefonních hovorů a monitoring všeho, co se na telefonu a s mobilem děje, je často nezbytné v případech, kdy jde o bezpečnost osob nebo důležitých informací. Software SpyPhone Android Rec Pro zajistí dokonalý přehled o aktivitách a hovorech na smartphonech s Androidem. Diskrétně a utajeně odesílá na zadanou e-mailovou adresu záznamy hovorů, kopie SMS a MMS zpráv, případně kopie fotografií pořízených mobilem a v neposlední řadě i údaje o poloze mobilu.

„Potřeba zajistit bezpečnost osob nebo důležitých obchodních informací vyžaduje často i nutnost odposlechů a monitorování mobilních telefonů. Díky SpyPhone Android Rec Pro je to nejen možné, ale i snadné “ vysvětluje Přemysl Lezianka, manažer SpyShop24.cz pro Českou republiku, a dodává: „Je třeba ale upozornit, že současná legislativa neumožňuje odposlouchávat osoby bez jejich souhlasu.“

SpyPhone Android Rec Pro odesílá na zadanou e+mailovou adresu příchozí i odchozí hovory ve formátu 3gp. Nahrávání probíhá dvěma způsoby podle typu mobilního telefonu. Prvním způsobem je přímé nahrávání ze signálové linky (u mobilů podporujících funkci 2WCR), druhý způsob představuje nahrávání přes vlastní mikrofon mobilu. Aplikace umožňuje odposlouchávat i okolí mobilního telefonu až do vzdálenosti pěti metrů. Tato funkce se spouští pomocí příkazové SMS odeslané skrytě na monitorované číslo. Samozřejmostí je detailní evidence hovorů, včetně jejich délky a telefonního čísla. Program také lokalizuje telefon pomocí GPS údajů s přesností na pět metrů a odesílá na uvedený e-mail kopie SMS a MMS zpráv a kopie fotografií, které jsou telefonem pořízeny.

SpyPhone Android Rec Pro pracuje po instalaci zcela samostatně, diskrétně a skrytě. Příkazové SMS zprávy, kterými lze spouštět a kontrolovat dílčí funkce programu, nejsou nijak signalizované a neobjeví se ani v seznamu zpráv.

unnamed

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře