Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyWordament od Microsoftu už je i pro Android

Wordament od Microsoftu už je i pro Android

Rozdejte si to v reálném čase s ostatními hráči z celého světa v populární návykovce Wordament. Hlavní tématikou je hledání různých anglických slovíček, které lze sestavit z šestnácti náhodně generovaných písmen. Slova lze skládat horizontálně, vertikálně, ale i do kříže. Wordament pro Android je ke stažení zcela zdarma.

Zábavná slovní hra přímo od Microsoftu se těšila velké oblibě především na platformě Windows Phone. Později byla vydána také pro Windows 8/RT a iOS. A nyní přišel na řadu Android.

Wordament hrají stovky hráčů z celého světa a věřte, že si u něj pořádně zapřemýšlíte. Každé kolo trvá dvě minuty a mezi tím je 40sekundová přestávka. Vaším úkolem je uhodnout co nejvíce slov, jejichž spojení je prováděno tahem prstu po dotykovém displeji. Samozřejmě platí, že čím delší a náročnější slovo, tím větší je bodové ohodnocení.

Ve hře tohoto typu nemůže chybět také průběžně aktualizovaná tabulka nejlepších hráčů, která vám v reálném čase ukáže, jak si vedete a přihlášení pomocí účtu na Facebooku nebo Xbox Live.

Screenshot_2013-10-07-13-19-05

[appbox googleplay com.microsoft.wordament]

[appbox windowsphone c62201b4-e059-e011-854c-00237de2db9e]

[appbox appstore id580935508]

Zdroj: TheVerge

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře