Neděle, 14 dubna, 2024
DomůNovinkyWolfenstein: Youngblood dostane podporu DLSS a ray tracingu

Wolfenstein: Youngblood dostane podporu DLSS a ray tracingu

Vývojáři stále více využívají ray tracingu a největší herní vydavatelé již oznámili jeho podporu ve svých předních sériích. Call of Duty Modern Warfare minulý rok podporovalo ray tracingové efekty již od svého vydání a Control, hra roku podle serveru IGN, se stala zářným příkladem možností, které tato technologie umožňuje.

V rámci veletrhu CES oznámila Bethesda update pro Wolfenstein: Youngblood, který do hry přidá odrazy pomocí ray tracingu, DLSS a také funkci Nvidia Highlights. Update bude zdarma zpřístupněn během tohoto týdne.

Wolfenstein: Youngblood je zasazen v alternativní minulosti a odehrává se 19 let po událostech z Wolfenstein II: The New Colossus. Střílečka je prvním moderním kooperativním dobrodružstvím v sérii Wolfenstein, hráči tedy mají možnost procházet hru jak sami, tak s kamarádem. Vžijí se do role jedné z dcer BJ Blazkowicze a při osvobozování Paříže využijí silný arzenál nových zbraní, zařízení a schopností.

Zdroj

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře