Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyWindows Phone telefony se dočkají aplikace Facebook Messenger

Windows Phone telefony se dočkají aplikace Facebook Messenger

Kdo by v dnešní době neznal Facebook. Jednou z jeho hlavních funkcí je chat s přáteli, který díky Facebook Messengeru můžete používat, aniž byste měli otevřenou Facebook aplikaci. Nově bude Facebook Messenger dostupný také pro přístroje s Windows Phone. Na veletrhu Mobile World Congress o tom informovala společnost Microsoft.

Prozatím nevíme, kdy přesně k vydání jedné z nejvíce požadovaných aplikací dojde. Podle všeho bychom se jí ale měli dočkat už za několik týdnů.

Joe Belfiore, ředitel programu Windows Phone, v Barceloně dále oznámil, že platforma Windows Phone bude lépe podporovat podniková řešení (šifrované e-maily, šifrované WiFi a nabídne i podrobnější správu firemních certifikátů) a zmínil, že stávající i připravované smartphony se updatu Blue (verze 8.1) dočkají na jaře, tedy už za několik málo měsíců.

facebook_messengerZdroj: WPCentral

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. Bude messenger dostupný i pro starší Lumie s win7? Nebo je nějaká kvalitní alternativa pro tento systém?

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře