Neděle, 14 dubna, 2024
DomůNovinkyWindows Phone místo Androidu, HTC představí novou verzi supertelefonu One M8

Windows Phone místo Androidu, HTC představí novou verzi supertelefonu One M8

Společnost HTC brzy odhalí novou variantu špičkového One M8. Zajímavostí je, že smartphone nebude pracovat pod operačním systémem Android, ale poběží na platformě Windows Phone 8.1. Novinka by si měla odbýt premiéru v úterý 19. srpna. Jako první se jio dočkají zákazníci v USA, o něco později se však přístroj začne prodávat také v Evropě.

Nový smartphone se od základního provedení bude lišit pouze přítomností jiného operačního systému. Co se týče hardwaru, tak ten zůstane identický. Uživatelé se tedy mohou začít těšit na velký Full HD displej, výkonný čtyřjádrový procesor, 2 GB RAM a dvojici stereo reproduktorů. Chybět nebude ani takřka celokovové tělo z broušeného hliníku.

Prozatím se neví, zda nový telefon bude mít také duální fotoaparát. Veškeré dostupné fotografie, na nichž byl zachycen, ukazovaly vždy jen jeho čelní část.
gsmarena_002

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře