Neděle, 21 dubna, 2024
DomůNovinkyWindows 10 Mobile nebo Android? Xiaomi Mi 4 oficiálně rozběhá obojí

Windows 10 Mobile nebo Android? Xiaomi Mi 4 oficiálně rozběhá obojí

Počínaje dnešním dnem si mohou majitelé špičkového Xiaomi vyzkoušet, zda jim více vyhovuje Android nebo systém od Microsoftu. Nový firmware je ke stažení na oficiálních stránkách redmondského výrobce, ovšem pozor, zavést jej lze pouze do varianty Mi 4 s podporou LTE.

O tom, že společnosti Xiaomi a Microsoft chystají vydání Windows 10 Mobile pro model Mi4, jsme se poprvé dozvěděli na jaře, kdy bylo zahájeno uzavřené testování nového firmwaru. Po krátké odmlce pak viceprezident Microsoftu oznámil, že vývoj systému je na dobré cestě a že byla zahájena další fáze testování a také přípravy na uvolnění mezi koncové uživatele. K tomu došlo oficiálně dnes.

Firma Xiaomi o tom uživatele informovala na mikroblogu Sina Weibo, kde rovněž uvedla, že alternativní ROM se systémem Windows 10 Mobile v budoucnu zpřístupní také pro modely řady Mi Note a tablet Mi Pad 2.

Windows 10 Mobile pro Xiaomi Mi 4 s podporou sítí čtvrté generace můžete stahovat zde.

1 3 4

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře