WhatsApp spouští skupinové videohovory. Update už je na cestě!


WhatsApp spouští skupinové videohovory. Update už je na cestě!

Společnost Facebook začala uvolňovat novou verzi svého oblíbeného mobilního kecálka WhatsApp. Největší novinkou jsou skupinové hlasové hovory a videohovory pro až čtyři uživatele najednou.

Vývojáři uvádí, že skupinové hovory/videohovory jsou šifrované (není se tak třeba bát odposlechu) a koncipované tak, aby fungovaly spolehlivě po celém světě v různých síťových podmínkách, tedy i při horším internetovém připojení. Facebook o nové funkci služby WhatsApp informoval květnu na vývojářské konferenci F8.

Jak na to?

Uživatelům stačí navázat hlasový hovor či videohovor s jedním z kontaktů a poté kliknout na tlačítko „přidat účastníka“ a vybrat další až dva kontakty, které se mohou k hovoru připojit. Celkem tak mohou dohromady hovořit až čtyři lidé.

The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Diskuze: WhatsApp spouští skupinové videohovory. Update už je na cestě!
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.