Neděle, 23 června, 2024
DomůNovinkyWarner Bros vydalo hru LEGO The Lord of the Rings pro Android

Warner Bros vydalo hru LEGO The Lord of the Rings pro Android

Majitelé Androidů a fanoušci LEGO her zároveň nyní mají možnost ponořit se do nového titulu. Jmenuje se LEGO The Lord of the Rings a seznámí vás s celou LotR trilogií.

Jak je u LEGO her dobrým zvykem, příběh obsahuje spoustu nenásilného humoru, který reflektuje události ve hře, ale svým vlastním způsobem. Nenásilná je také hratelnost – ačkoliv bojujete s nepřáteli, ty jsou reprezentováni LEGO figurkami a při „zabití“ se rozprsknou na kostičky bez krve a dalších šíleností.

Vedle ničení nepřátel je pak velmi důležité řešení lehounkých logických úkolů. Ve hře musíte měnit figurky podle zaměření, abyste s nimi logicky postupovali – některé figurky (Gandalf, Frodo Pytlík, Legolas) umí střílet, jiné jsou dobré v lezení na zdi a další si poradí s přeskakováním propastí atd. Děti (a jejich rodiče) tak musí přemýšlet, s kým se do hry pustí jako první, s kým přeskočí bariéry, s kým sestřelí popadané větve… zkrátka a dobře, klasický LEGO vzorec.

Lego The Lord of the Rings si z Google Play Storu můžete stáhnout za 4,99 € (cca 150 korun). Hru si můžete stáhnout i pro iOS.

[appbox googleplay com.wb.goog.llotr]

[appbox appstore 664783704]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře