Neděle, 9 června, 2024
DomůNovinkyTIP na pařbu: Staňte se manažerem vlastní Tesco prodejny!

TIP na pařbu: Staňte se manažerem vlastní Tesco prodejny!

Navrhněte si vlastní prodejnu s potravinami, rozvíjejte ji regál po regálu a zvolte si nejlepší obchodní strategii, která vás dovede až k úspěšnému hypermarketu. Tesco představuje českou verzi zábavné mobilní hry Moje malé Tesco, která se stala jednou z nejúspěšnějších sociálních her v Maďarsku.

Jako manažer záhy zjistíte, že základem úspěchu je vhodně zvolená strategie. Je na vás, jaké zboží kdy objednáte, které výrobky si vyprodukujete, zda zboží umístíte do regálů, nebo budete obsluhovat jednotlivé zákazníky, a hlavně, kdy investujete do rozvoje a v jakých oblastech. Virtuální tržiště a online obchod pak přinášejí do manažerského rozhodování zcela nový rozměr.

Čím více spokojených zákazníků získáte, tím více budete mít financí, zaměstnanců i možností. Rozšiřovat budete svou prodejnu i sortiment. Hra je založena na menších úkolech, které se dají snadno plnit i během krátkých volných chvil v průběhu dne. Práce úspěšného manažera však nikdy nekončí!

5 3 4

Hra propojuje virtuální svět s naším skutečným. Je neustále aktualizována ve spolupráci s Tescem, abyste mohli svým zákazníkům nabízet týž sortiment a získávat stejné slevy. Pokud využíváte věrnostní program Tesco Clubcard, dostáváte vedle virtuálních odměn i ty reálné. Všechny prodejny ve hře jsou navíc propojeny a můžete tak být v kontaktu s přáteli i dalšími manažery a obchodovat s nimi.

Aplikace je k dispozici zdarma ke stažení pro iOS, Android a Windows Phone. Na základě zpětné vazby od hráčů se neustále vyvíjí. Velkou výhodou je, že hrát lze i offline.

Jaké to je mít celý hypermarket ve své kapse?

• Stavíte si a řídíte vlastní Tesco.
• Začínáte s malým obchodem s potravinami a můžete se vypracovat až
k hypermarketu s e-shopem.
• Staráte se o objednávky, skladování, produkci, prodej, vzhled prodejny
i zaměstnance.
• Obchodujete s dodavateli, přáteli i ostatními manažery.
• Vaším cílem jsou spokojení zákazníci, široký sortiment a samozřejmě zisk.
• Pracujete se skutečnou nabídkou Tesca, která se neustále mění.
• Čeká vás přes 100 úrovní, každodenní výzvy a více než 80 postav.
• Nic neplatíte na začátku ani během hry, můžete naopak získat reálné odměny
od Tesca.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře