Warhammer 40,000: Space Wolf je první mobilní hra z univerza Warhammer, která vypadá jako deskovka


Warhammer 40,000: Space Wolf je první mobilní hra z univerza Warhammer, která vypadá jako deskovka

Zajímavá desková hra Warhammer 40,000: Space Wolf se po několikaměsíčním působení na platformě iOS dostává také na Android. S sebou si přináší nádhernou grafiku a věrné vyobrazení univerza Warhammer, ale také zajímavou hratelnost.

Warhammer 40,000: Space Wolf je jako vůbec první mobilní hra ze světa Warhammer koncipována jako desková hra, která se inspirovala ve stejnojmenné papírové předloze. To znamená házení kostkami na pozadí hry, ale také osobitý grafický styl a kartičky. Co se týče hratelnosti, je Warhammer 40,000: Space Wolf postavený na propracovaných tahových soubojích, při nichž můžete kombinovat základní a speciální vlastnosti svých podřízených.

Jelikož je Warhammer 40,000: Space Wolf free-to-play hrou, to znamená, že si ji můžete stáhnout a hrát zcela zdarma, asi je jasné, na čem její autoři vydělávají. Ve hře si prostřednictvím mikrotransakcí můžete nakoupit nové (a lepší) kartičky a také dodatečné bonusy.

Pokud vás desková mobilní hra Warhammer 40,000: Space Wolf zaujala, můžete si ji stáhnout z Google Play Storu a Apple App Storu.

Warhammer 40,000: Space Wolf
Warhammer 40,000: Space Wolf
Vývojář: HeroCraft Ltd.
Cena: Zdarma
‎Warhammer 40,000: Space Wolf
‎Warhammer 40,000: Space Wolf

Share and Enjoy !

0Shares
0 0
The following two tabs change content below.

Martina Lipertová

Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.