Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyWarhammer 40,000: Eternal Crusade přechází na model free-to-play

Warhammer 40,000: Eternal Crusade přechází na model free-to-play

Multiplayerová střílečka z pohledu z třetí osoby, Warhammer 40,000: Eternal Crusade, vyšla minulý rok a nedá říct, že by úplně splnila očekávání všech fanoušků série. Vývojáři se proto logicky snaží hru stále vylepšovat a přitáhnout k ní další nové lidi, čemuž má pomoci i právě oznámený přechod na model free-to-play.

Bezplatnou verzi najdete na stránce hry na Steamu. K dispozici jsou sice jen čtyři z pěti tříd bojovníků (Space Marines, Chaos Space Marines, Orci a Eldaři), zásadní omezení však spočívá až v omezení rychlosti samotného postupu ve hře. Proces pokroku je zpomalen na třetinu oproti placené verzi, což nikoho nemůže potěšit. Kompromisem může být zakoupení balíčku v hodnotě necelých dvaceti euro, který přinese „jen“ dvojnásobné zpomalení oproti plné verzi.

Za akčním MMO Warhammer 40,000: Eternal Crusade stojí studio Behaviour Interactive. Hra oficiálně vyšla 23. září loňského roku. Dostupná je na PC, Xbox One a PlayStation 4.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře