Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkyApple představil charitativní červené iPhony 7 a 7 Plus

Apple představil charitativní červené iPhony 7 a 7 Plus

Apple představil v uplynulých hodinách několik mobilních novinek. iPhone SE se dočkal zvýšení kapacity úložiště na dvojnásobek (32 GB) bez změny ceny. Nejvíce pozornosti ale upoutají výrazně červené iPhony 7 a 7 Plus, které rozšiřují dosavadní barevnou nabídku. V prodeji se objeví i nový iPad.

Vedle jiné barvy krytu se nová varianta od běžných modelů 7 a 7 Plus neodlišuje. Je však dostupná jen ve verzích s pamětí 128 a 256 GB. Ceny tak startují u modelu 7 na 24 390 korunách a u větší varianty na částce 28 190 korun.

Oficiálně se nová barva jmenuje (PRODUCT)RED, což znamená, že Apple z každého prodaného kusu pošle peníze na stejnojmenný projekt, který je součástí globální kampaně boje proti AIDS.

Nové iPhony budou ve Spojených státech v prodeji už od zítřka. Během měsíce by si telefony mohli objednat zákazníci z dalších 40 zemí světa.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře