Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyWarhammer 40,000: Carnage vyjde pro Android a iOS v květnu

Warhammer 40,000: Carnage vyjde pro Android a iOS v květnu

Vesmírní mariňáci z populárního univerza se postaví orkům už příští měsíc. Na displeje chytrých mobilních telefonů titul Warhammer 40,000: Carnage přinese studio Roadhouse Interactive.

Tentokrát nepůjde o strategii, jako ve většině her s tematikou Warhammeru, nýbrž o akční rubačku, ve které v roli člena Space Marine budete kosit zástupy orků v kulisách známého světa.

Příběh hry vás zavede na planetu Mithra, kde budete muset zjistit, co se stalo s kdysi prosperující lokalitou, která je teď zmítána smrtí a bezmocí. Co by to ale bylo za zábavu, kdyby chyběl početný zbraňový arzenál a systém craftování a vylepšování vlastností hlavní postavy.

Kromě singleplayeru budou moci hráči spojit své síly a absolvovat také napínavé Fireteam mise v kooperačním multiplayeru.

Warhammer 40,000: Carnage nebude využívat free-to-play modelu, jako většina v poslední době vydaných her, ale bude zpoplatněn. K vydání hry dojde příští měsíc.

1 4

3Zdroj: PocketGamer

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře