Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyWargaming zahajuje slavy 10. výročí online MMO střílečky World of Tanks

Wargaming zahajuje slavy 10. výročí online MMO střílečky World of Tanks

Po deseti letech lítých tankových bitev, po dekádě neuvěřitelné zábavy a pečlivého a neustálého vývoje, společnost Wargaming oznamuje, že zahajuje oficiální oslavy 10. výročí od vzniku World of Tanks. V následujících čtyřech měsících se ve hře uskuteční celá řada speciálních eventů a aktivit, které nabídnou celou řadu překvapení. Oslavy pak vyvrcholí srpnovým eventem.

Od svého vzniku před 10 lety připravili a vydali tvůrci World of Tanks tisíce vylepšení, rozpoutali stovky speciálních eventů, přidali do hry 11 národů a na 600 bojových vozidel. I díky této péči hra získala celosvětově přes 160 milionů registrovaných hráčů. Díky podpoře hráčské komunity byla hra uznána i jinými způsoby: získala 4 výhry v Golden Joystick a připsala si Guinnessův světový rekord pro nejvíc hráčů současně přihlášených k MMO serveru.

Jubilejní desáté výročí se bude skládat z pěti tematických Aktů, které samozřejmě začnou I. aktem. Akty samotné se budou skládat z aktivní fáze a chvíle oddechu. Aktivní fáze potrvají jeden týden, během kterého se hráči budou moci zúčasnit speciálních časových anomálií. Po dokončení aktivní fáze přijde na řadu chvíle oddechu. V závislosti na daném Aktu bude odpočinek trvat asi 20 dní.

Ti z vás, kteří hrají World of Tanks od roku 2016 nebo dokonce déle, si jistě budou pamatovat obecný chat. Tehdy bylo možné během náhodných bitev komunikovat nejen se spojenci, ale také s nepřátelskými hráči. Na počest 10. výročí hry se tento nostalgický prvek do World of Tanks na týden vrací. Obecný chat bude dostupný od 22. dubna (od 08:30) do 29. dubna (do 05:00). První Akt se rozjede dnes v 16:00 a potrvá až do 18. května (do 16:00).

Hráči budou mít také možnost soupeřit o ceny a vydělávat výherní mince, které si mohou vyměnit za cenné předměty a exkluzivní úpravy ve speciálním výročním obchodě ve hře. Ceny za dokončení pěti aktů budou zahrnovat položky, jako je například ohromující 3D pro legendární T30 – legendární amsrický tank destroyer.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře