Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyLogitech G203 LIGHTSYNC přináší hodně muziky za slušnou cenu

Logitech G203 LIGHTSYNC přináší hodně muziky za slušnou cenu

Nová herní myš Logitech G203 LIGHTSYNC nabízí vynikající výkon, vysokou rychlost trasování, konzistenci ovládání a povedený design a také RGB podvícení za cenu, která není vůbec špatná. Na českém trhu se začne prodávat už příští měsíc.

Logitech G203 LIGHTSYNC má klasický a časem prověřený design s šesti tlačítky. Můžete ji začít používat hned po vybalení z krabice, ale její plný potenciál oceníte teprve po nakonfigurování funkcí pro usnadnění a podporu herních akcí. Myš je vybavena snímačem s nastavitelným rozlišením až 8 000 DPI, který by měl zaručit maximální přesnost polohování, rychlost trasování a konzistenci ovládání.

Novinka společnosti Logitech nabízí i RGB podsvícení, tedy jednu ze oceňovaných vlastností mezi hráči, s různou úrovní jasu, což umožňuje vytvářet světelný efekt „duhové“ barevné vlny. Podle výrobce myš komunikuje rychlostí až 1 000 zpráv za sekundu – osmkrát rychleji než běžné myši – takže při jejím posunutí nebo stisknutí jejího tlačítka má být odezva na obrazovce prakticky okamžitá.

Díky kovovým pružinám jsou levé a pravé tlačítko myši neustále připraveny na stisknutí. Logitech uvádí, že toto řešení přináší výjimečně rychlou a přesnou reakci, zřetelnou hmatovou odezvu, dokonalou konzistenci ovládání, a tím také celkové zpříjemnění herního zážitku.

G203 LIGHTSYNC lze naprogramovat pomocí aplikace Logitech G HUB, která umožňuje, aby si hráči rychle nastavili funkce každého tlačítka myši podle svých preferencí.

Cena a dostupnost

Herní myš Logitech G203 LIGHTSYNC bude k dostání v České republice u všech velkých prodejců v černé a bílé verzi během května za doporučenou cenu 1 109 Kč.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře