Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkyWargaming ve svých hrách propaguje válečné drama Dunkirk

Wargaming ve svých hrách propaguje válečné drama Dunkirk

Herní studio Wargaming.net, známé především vývojem populárních online strategií, oznámilo spolupráci s producentem Warner Bros. Stalo se tak při příležitosti uvedení válečného filmu Dunkirk, režírovaného Christopherem Nolanem, do kin.

„Historický zázrak z Dunkirku, stejně jako mnohé další události druhé světové války, stále ovlivňují naše bojové hry,“ uvedl Erik Whiteford, vedoucí marketingu Wargaming America. „Inspirovali jsme se touto významnou vojenskou operací a ze spolupráce s Warnes Bros jsme opravdu nadšeni.“

Uvedení filmu Dunkirk na plátna kin Wargaming oslavuje pořádným herním nášupem. Do jeho herní trilogie (World of Tanks, World of Warships a World of Warplanes) přibylo hned několik nových eventů. Celá řada misí čeká na všechny hráče, staré i nové – stačí jen vyrazit do vzduchu, na zem nebo na moře.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře