Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkyWakelock Detector vám pomůže zjistit, co vybíjí vaši baterii

Wakelock Detector vám pomůže zjistit, co vybíjí vaši baterii

Energie není nikdy dost. Když už má náš smartphone dostatečnou kapacitu baterie, tak se najde nějaká ta aplikace, která potřebnou energii stejně „vycucne“ takřka za našimi zády. A pro tyto účely je určená aplikace Wakelock Detector.

Wakelock Detector je jako hlídací pes, který sleduje každý proces vašeho smartphonu. Při pohledu zpět pak vyzjistí, jaká aplikace činí vaší baterii největší problémy. Na tyto aplikace vás potom upozorní, díky čemuž se můžete rozhodnout je nahradit aplikacemi se stejnou funkcí, ale s citelně lepší optimalizací. Vždyť v obchodě Google Play je tolik aplikací, že by je člověk mohl přehazovat vidlemi.

Bohužel aplikace Wakelock Detector pro svůj správný chod potřebuje systémová data, což znamená, že bude fungovat pouze na rootnutém zařízení.

Wakelock Detector je určený pro Android ve verzi 2.1 a vyšší a z Google Play Storu si ho můžete stáhnout zdarma. Doufáme, že vám dobře poslouží.

[appbox googleplay com.uzumapps.wakelockdetector]

Wakelock Detector1

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře