Wakelock Detector vám pomůže zjistit, co vybíjí vaši baterii


Wakelock Detector vám pomůže zjistit, co vybíjí vaši baterii

Energie není nikdy dost. Když už má náš smartphone dostatečnou kapacitu baterie, tak se najde nějaká ta aplikace, která potřebnou energii stejně „vycucne“ takřka za našimi zády. A pro tyto účely je určená aplikace Wakelock Detector.

Wakelock Detector je jako hlídací pes, který sleduje každý proces vašeho smartphonu. Při pohledu zpět pak vyzjistí, jaká aplikace činí vaší baterii největší problémy. Na tyto aplikace vás potom upozorní, díky čemuž se můžete rozhodnout je nahradit aplikacemi se stejnou funkcí, ale s citelně lepší optimalizací. Vždyť v obchodě Google Play je tolik aplikací, že by je člověk mohl přehazovat vidlemi.

Bohužel aplikace Wakelock Detector pro svůj správný chod potřebuje systémová data, což znamená, že bude fungovat pouze na rootnutém zařízení.

Wakelock Detector je určený pro Android ve verzi 2.1 a vyšší a z Google Play Storu si ho můžete stáhnout zdarma. Doufáme, že vám dobře poslouží.

Wakelock Detector [ROOT]
Wakelock Detector [ROOT]
Vývojář: UzumApps
Cena: Zdarma

Wakelock Detector1

Share and Enjoy !

0Shares
0 0
The following two tabs change content below.

Martina Lipertová

Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.Diskuze: Wakelock Detector vám pomůže zjistit, co vybíjí vaši baterii


  1. Radovan Palik

    Stiahnuť (kúpiť) Amplify (potrebný root) a aplikácie sa dajú pribrzdiť a nič netreba odinštalovať.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.