Pondělí, 10 června, 2024
DomůNovinkySportovní aplikace LiveSport překonala 10 milionů stažení, oznámili vývojáři

Sportovní aplikace LiveSport překonala 10 milionů stažení, oznámili vývojáři

Aplikaci české společnosti LiveSport si stáhlo už přes deset milionů uživatelů po celém světě. Přímo v mobilu tak mají zdarma detailní sportovní informace a výsledky z více než 30 sportů.

LiveSport přináší uživatelům zařízení s iOS a Androidem rychlé a přehledné výsledky fotbalu, hokeje, tenisu a dalších více než 27 sportů. Nejpropracovanější je fotbalový servis (těšit se můžete na detailní statistiky Synot ligy i výsledky dalších českých fotbalových soutěží (až na úroveň divizí) a sledovat můžete také výsledky z více než 900 fotbalových soutěží z celého světa. Výrazně pozadu nezůstávají ale ani jiné sporty, jako třeba hokej nebo tenis.

Aplikace byla uvedena na trh koncem roku 2013 a podle vývojářů si ji jen za poslední rok do svých mobilů stáhlo 7,3 milionu uživatelů. Největší podíl z nich tvořili sportovní fanoušci z Velké Británie.

vývoj počtu stažených aplikací

LiveSport je ryze česká firma a na trhu působí od roku 2006. Všechny své weby i mobilní aplikace, které k dnešnímu dni existují ve 30 jazykových mutacích, vyvíjí ze své pražské centrály v Nových Butovicích.

[appbox googleplay eu.livesport.LiveSport_cz]

5 4

3 1 2

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře