Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkyVzpomínka na film Kokosy na sněhu ožívá. Jamajští bobisté se za podpory...

Vzpomínka na film Kokosy na sněhu ožívá. Jamajští bobisté se za podpory Samsungu připravují na start v Soči

Samsung podporuje jamajský národní bobový tým na zimních olympijských hrách v Soči 2014. V nové video kampani „Keep on Pushing“ ukazuje setkání olympijských nadějí pro letošní rok s jamajským bobovým týmem z roku 1988, aby se podělili o své zkušenosti a vášeň pro sport a olympijské hry.

Začátkem ledna obletěla svět zpráva, že se Winston Watts a Marvin Dixon kvalifikovali do závodu dvojbobů v Soči, ale že se potýkají s problémy s financováním. Aby podpořil jejich neutuchající snahu vyplnit si svůj sen, rozhodl se Samsung spolu s fanoušky jamajského týmu poskytnout finanční pomoc na trénování a bobové vybavení.

„Když jsme se pár týdnů před zahájením her v Soči pustili do práce, měli jsme neustále na mysli, že některé z nejvíce inspirujících příběhů nejsou o medailích, ale o tom, že závodníci musí na své cestě za olympijskými hrami překonat neuvěřitelné překážky. Samsung se hrdě připojuje ke skupině příznivců z celého světa, kteří se spojili na podporu jamajského bobového týmu,“ řekla Younghee Lee, výkonná viceprezidentka globálního marketingu IT a mobilní divize společnosti Samsung Electronics.

Olympijské ambice jamajského bobového týmu pomáhá Samsung udržet finanční podporou při cestování a tréninku, stejně jako pomocí v podobě mobilních zařízení Galaxy Note 3 a tabletů.


Zdroj: TZ Samsung

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře