Sobota, 11 května, 2024
DomůNovinkyŠestipalcové LG G2 Pro umí nahrávat 4K videa

Šestipalcové LG G2 Pro umí nahrávat 4K videa

V posledním týdnu na internet uniklo několik informací o chystaném phabletu G2 Pro, který v nabídce výrobce LG nahradí model Optimus G Pro. Už známe předpokládané parametry, místo konání tiskové konference a teď se objevují i první spekulace o schopnostech použitého fotomodulu.

Nový tabletomobil od LG neohromí svým šestipalcovým displejem s Full HD rozlišením, ale především svými schopnostmi při nahrávaní videa. Použitý snímač totiž zvládá pořizovat videa v rozlišení 4K, tedy 3 840 × 2 160 pixelů.

Fotoaparát má rozlišení 13 megapixelů a spoléhá se údajně na vylepšenou optickou stabilizaci obrazu (OIS+). Videa bude možné také nahrávat zpomaleně. V sekvenčním režimu zase pořídite sérii snímků a z nich pak vyberete ten nejlepší. Přední fotoaparát pro autoportréty má rozlišení  2,1 megapixelu.

LG G2 Pro se dále bude moci pochlubit procesorem Snapdragon 800 a pamětí RAM v kapacitě 3 GB. O kapacitě interní paměti nemáme žádné informace, ale vzhledem k ukládání objemných 4K videí očekáváme podporu microSD karet. Po vzoru modelu G2 nový tabletofon nabídne ovládací prvky na zadní straně a prý bude mít i podobný design.

Velmi dobře vybavené LG G2 Pro se představí na veletrhu MWC ve Španělsku.

G2ProZdroj: GSMArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře