Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyVznikají Brány Skeldalu 3: Sedm mágů, nejdříve vyjdou pro mobily s Androidem...

Vznikají Brány Skeldalu 3: Sedm mágů, nejdříve vyjdou pro mobily s Androidem a iOS

Český vývojář Jindra Rohlík oznámil třetí pokračování hry Brány Skeldalu s podtitulem Sedm mágů. Jako první se dočkají majitelé mobilních zařízení s iOS a Androidem, následně titul vyjde i pro PC a další platformy.

Brány Skeldalu 3: Sedm mágů se navrátí ke kořenům, z nichž vycházel veleúspěšný první díl. To znamená, že budete při hraní z vlastního pohledu absolvovat tahové souboje s možností rozdělit členy své družiny. Tentokrát se hrdinové budou rekrutovat výhradně z řad kouzelníků, ti ovšem dokáží jaksepatří roztančit i chladné zbraně. Navíc se ve hře objeví zcela nový druh hudební magie.

Příběh hry má pojednávat o střetu s divokými mágy, kteří pravidelně napadají vesnici chudých rolníků a obírají je o většinu úrody. Jednoho dne proto vesničané seberou všechny své peníze a vydají se do města najmout na svou obranu, koho jiného nežli, mágy. Narazí na vás coby hráče a vaším prvním úkolem bude vyhledat dalších šest souputníků a nebohým vesničanům pomoci.

1 2 3

Hra bude navržena tak, aby se dala co nejpohodlněji ovládat na telefonech a tabletech. Datum vydání je zatím naplánováno na konec letošního roku.

Další informace najdete na oficiálním webu hry.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře