Vzdělávací hra pro předškoláky získala prestižní ocenění v Portu, česká aplikace je při té příležitosti zdarma


Vzdělávací hra pro předškoláky získala prestižní ocenění v Portu, česká aplikace je při té příležitosti zdarma

Úspěšný český vývojář vzdělávacích aplikací pro předškoláky nesbírá úspěchy pouze na trhu, ale také na prestižní mezinárodní konferenci. Po ocenění v Portugalsku nabízí svou vlajkovou aplikaci pro děti ve věku 4 až 6 let zdarma pro majitele chytrých telefonů i tabletů.

I v České republice již vznikají hry světového formátu, které cílí na chytrá zařízení. Některé si však kladou i mnohem vyšší cíle než pouze zabavit. Mluvíme o konkrétním segmentu trhu, který se soustředí na vzdělávací aplikace pro nejmenší děti. Tato část trhu v posledních letech dynamicky roste a rodiče, školy i instituce si uvědomují možnosti využití tabletů pro efektivnější výuku. Příkladem samozřejmě mohou být Spojené státy americké, ale také Turecko.

Společnost Lipa Learning po intenzivním výzkumu a vývoji vstoupila před pár dny na světový trh právě takovýchto aplikací. Na tuzemském trhu se produktům, které systematicky a zábavně vzdělávají děti ve věku do 6-ti let velmi daří, což dokazuje také jejich umístění na předních místech žebříčků v českém App Storu. Lipa Learning však boduje také v zahraničí, a to i na prestižních konferencích.

2

Na začátku října tohoto roku, konkrétně pak 3. a 4. dne v měsíci, proběhla v Portugalsku mezinárodní konference s názvem “The 7th European Conference on Games Based Learning”, která se, jak název napovídá, zaměřuje na problematiku her ve vzdělávání. Z této akademicky zaměřené události si v silné konkurenci Lipa Learning odnesla 3. místo za svou interaktivní aplikaci s názvem Lipa Eggs. Při své prezentaci “Lipa Eggs and a new approach to Early Year Education Apps” společnost dokázala, že její přístup přináší revoluční chápání ve vzdělávání pomocí her pro chytrá zařízení.

U příležitosti získání významného ocenění a vstupu na globální trh se společnost Lipa Learning rozhodla nabídnout majitelům chytrých zařízení aplikaci Lipa Eggs zdarma. Zatímco ostatní produkty stojí uživatele standardně 2,69 EUR, mohou nyní rodiče rozvíjet kreativní schopnosti svých dětí bez jakýchkoliv přímých či nepřímých nákladů.

‎Lipa Eggs
‎Lipa Eggs
Vývojář: Lipa Learning
Cena: Zdarma+
The app was not found in the store. 🙁

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Lipa Eggs/“/]

Zdroj: TZ

The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.