Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyGrand Theft Auto: San Andreas pro Android, iOS a WP8 již v...

Grand Theft Auto: San Andreas pro Android, iOS a WP8 již v prosinci

Společnost Rockstar Games před malou chvílí oznámila dostupnost jednoho ze svých nejúspěšnějších titulů pro mobilní platformy.

Grand Theft Auto: San Andreas  vyjde během prosince pro platformy iOS, Android, Amazon Kindle a Windows Phone 8. Kdo by tuto hru neznal a netrávil u ní dětství nebo alespoň pár minut svého života?

Budeme mít možnost se vrátit na počátek 90. let s hlavním hrdinou CJ a jeho rodinou. Pamatujete si ještě, jak vypadá stará Grove Street? Troufám si říct, že to nikdo z nás nezapomněl. Vývojáři nám však neslibují pouze portaci GTA na mobilní přístroje nýbrž určité novinky. O co se přesně jedná? Čeká nás nově předělaná grafika včetně dynamického stínování, lepšího vykreslování vzdáleností a živějších barev.

Dále jsou přislíbeny lépe vypadající auta a jednotlivé postavy. Rockstar Games ve své tiskové zprávě zmiňuje, že se snaží udělat nejlépe vypadající verzi San Andreas všech dob. V neposlední řadě nás čeká plná podpora herních ovladačů, také s podporou nového iOS 7.

Další informace by měly být zveřejňovány postupně v následujících dnech. A pokud se nemůžete dočkat podobně jako my, můžete si krátit čekání u starších a také velice úspěšných titulů.

[appbox googleplay com.rockstar.gta3]

[appbox googleplay com.rockstargames.gtavc]

[appbox appstore id479662730]

[appbox appstore id578448682]

Tomáš Rygl
Tomáš Rygl
Inženýr vysoké školy zaměřené na ekonomii, který je fanouškem mobilních technologií. Mezi nejoblíbenější společnosti Tomáše patří Google, Samsung a Apple.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře