Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyVyzkoušejte si některé funkce z Galaxy S6 „nanečisto“ v aplikaci pro Android

Vyzkoušejte si některé funkce z Galaxy S6 „nanečisto“ v aplikaci pro Android

Jihokorejská společnost Samsung vydala aplikaci pro mobilní telefony s Androidem, ve které představuje vybrané funkce nového vlajkového modelu Galaxy S6.

Zahájení prodeje Galaxy S6 na českém trhu se blíží. Telefon si však už s předstihem můžete vyzkoušet ve značkových prodejnách Samsungu. Další možností, jak si jeden z nejlepších smartphonů planety „osahat“, je aplikace Galaxy S6 Experience.

Hlavní nabídka aplikace je rozdělena do tří záložek a uživatel si např. může vyzkoušet, jak vypadá rychlé spuštění fotoaparátu, jaké má výhody snímač se světelností f/1,9, či si nechat ukázat výhody optické stabilizace obrazu. Nechybí ani průvodce bezdrátovým dobíjením baterie nebo ukázky jemnosti a čitelnosti displeje na sluníčku a ve tmě.

2 1

Připomínáme, že Galaxy S6 se na českém trhu začne prodávat 17. dubna za doporučenou cenu 19 799 Kč. Aplikaci Galaxy S6 Experience můžete stahovat zdarma.

[appbox googleplay com.samsung.s6exp.en]

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Samsung Galaxy S6 Experience/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře