Pondělí, 27 června, 2022
DomůNovinkyVyzkoušejte si některé funkce z Galaxy S6 „nanečisto“ v aplikaci pro Android

Vyzkoušejte si některé funkce z Galaxy S6 „nanečisto“ v aplikaci pro Android

Jihokorejská společnost Samsung vydala aplikaci pro mobilní telefony s Androidem, ve které představuje vybrané funkce nového vlajkového modelu Galaxy S6.

Zahájení prodeje Galaxy S6 na českém trhu se blíží. Telefon si však už s předstihem můžete vyzkoušet ve značkových prodejnách Samsungu. Další možností, jak si jeden z nejlepších smartphonů planety „osahat“, je aplikace Galaxy S6 Experience.

Hlavní nabídka aplikace je rozdělena do tří záložek a uživatel si např. může vyzkoušet, jak vypadá rychlé spuštění fotoaparátu, jaké má výhody snímač se světelností f/1,9, či si nechat ukázat výhody optické stabilizace obrazu. Nechybí ani průvodce bezdrátovým dobíjením baterie nebo ukázky jemnosti a čitelnosti displeje na sluníčku a ve tmě.

2 1

Připomínáme, že Galaxy S6 se na českém trhu začne prodávat 17. dubna za doporučenou cenu 19 799 Kč. Aplikaci Galaxy S6 Experience můžete stahovat zdarma.

The app was not found in the store. 🙁

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Samsung Galaxy S6 Experience/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře