Sobota, 11 května, 2024
DomůNovinkyOnePlus 2 má být stejně významný jako Galaxy S6 nebo iPhone 6S

OnePlus 2 má být stejně významný jako Galaxy S6 nebo iPhone 6S

Na sociální síti Redddit se uskutečnila AMA (Ask Me Anything) diskuze uživatelů se spoluzakladatelem společnosti OnePlus Carlem Peiem. Řeč byla hlavně o chystaném nástupci kultovního smartphonu One.

Podle Peie se nový telefon bude opravdu jmenovat OnePlus 2, což odpovídá dříve publikovaným zprávám. Vysoce postavený pracovník dravé čínské firmy zároveň uvedl, že OnePlus 2 bude jedním ze čtyř významných vlajkových telefonů letošního roku, a to po boku Samsungu Galaxy S6, HTC One M9 a Apple iPhonu 6S.

O novém One toho zatím moc nevíme. Podle nepotvrzených informací smartphone stejně jako „jednička“ dostane velký displej s úhlopříčkou 5,5 palce. Rozlišení panelu ovšem má být QHD, tedy 1 440 × 2 560 obrazových bodů. Dostatek síly k libovolným úkonům by měla zajišťovat čipová sada Snapdragonu 810 z produkce Qualcommu.

Nepřekvapí ani predikovaná přítomnost Androidu v nejnovější verzi 5.0 Lollipop. Zdrojem energie má být akumulátor kapacity 3 300 mAh, což by znamenalo oproti původnímu modelu nárůst o 200 mAh. Těšit se podle všeho můžeme i na vysoce kvalitní fotoaparát.

OnePlus-One-2-influential-01

koncept

 

Zdroj: PA

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře