Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkyVyzkoušejte o víkendu zdarma akční hru Conan Exiles

Vyzkoušejte o víkendu zdarma akční hru Conan Exiles

Až do pondělí můžete bezplatně hrát survival akci s kooperativními prvky zasazenou do světa Conana Barbara, titul Conan Exiles. Stačí jen zavítat na platformu Steam a párkrát kliknout myší. Na akci upozornil magazín PCGamer.com.

Hra Conan Exiles oficiálně vyšla 8. května 2018, je tedy tomu už více než rok. Za tu dobu obdržela několik aktualizací s novým obsahem, který ji učinil ještě zábavnější. Nedávno do hry autoři doplnili např. dlouho žádanou možnost jezdit na koních.

Pokud to nevíte, tak Conan Exiles je survival akce s kooperativními prvky, v níž hráči musí pěstovat plodiny a chovat zvířata, stavět úkryty i vytvářet si zbraně z nalezených surovin, aby bylo možné vůbec přežít.

Hru můžete ze Steamu stahovat zde. Závěrem dodejme, že až do 19. prosince můžete Conan Exiles zakoupit se slevou 60 procent.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře