Huawei na Vánoce zlevňuje. Z nabídky si vybere úplně každý. Hitem je P Smart Pro s vysouvací kamerou


Huawei na Vánoce zlevňuje. Z nabídky si vybere úplně každý. Hitem je P Smart Pro s vysouvací kamerou

Společnost Huawei stále obměňuje svou slevovou nabídku. Nově vánoční kampaň přináší luxusní obal na chytrý telefon P30 Pro ozdobený krystaly Swarovski i barevný sportovní náramek Band 4, na kterém si můžete libovolně nastavovat design ciferníku dle vašeho přání.

Naprostou novinkou pro tento týden pak je nový telefon Huawei P smart Pro, který přichází v atraktivním odstínu Breathing Crystal. Až do Štědrého dne ho pořídíte za 7 999 Kč a získáte k němu dárek v podobě sportovního náramku Color Band A2.

Oblíbený Huawei Mate 20 Pro v modrém provedení koupíte za 12 999 Kč a jako dárek k nákupu výrobce přidává bezdrátovou nabíječku do auta. Vánoční nabídka zahrnuje i slevy na další produkty Huawei. Například chytrý telefon P20 lite zlevnil na 4 449 Kč a zdarma k němu dostanete špuntová sluchátka, model P Smart Z s vyskakovací selfie kamerkou má dočasně cenu 5 999 Kč a jako dárek k němu získáte chytrý náramek Color Band A2. Vše podstatné najdete na webové stránce společnosti Huawei.

 

The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.