Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyHuawei na Vánoce zlevňuje. Z nabídky si vybere úplně každý. Hitem je...

Huawei na Vánoce zlevňuje. Z nabídky si vybere úplně každý. Hitem je P Smart Pro s vysouvací kamerou

Společnost Huawei stále obměňuje svou slevovou nabídku. Nově vánoční kampaň přináší luxusní obal na chytrý telefon P30 Pro ozdobený krystaly Swarovski i barevný sportovní náramek Band 4, na kterém si můžete libovolně nastavovat design ciferníku dle vašeho přání.

Naprostou novinkou pro tento týden pak je nový telefon Huawei P smart Pro, který přichází v atraktivním odstínu Breathing Crystal. Až do Štědrého dne ho pořídíte za 7 999 Kč a získáte k němu dárek v podobě sportovního náramku Color Band A2.

Oblíbený Huawei Mate 20 Pro v modrém provedení koupíte za 12 999 Kč a jako dárek k nákupu výrobce přidává bezdrátovou nabíječku do auta. Vánoční nabídka zahrnuje i slevy na další produkty Huawei. Například chytrý telefon P20 lite zlevnil na 4 449 Kč a zdarma k němu dostanete špuntová sluchátka, model P Smart Z s vyskakovací selfie kamerkou má dočasně cenu 5 999 Kč a jako dárek k němu získáte chytrý náramek Color Band A2. Vše podstatné najdete na webové stránce společnosti Huawei.

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře