Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyVyzkoušejte novou čtečku zpráv Tapito, která využívá zamykací obrazovku telefonu

Vyzkoušejte novou čtečku zpráv Tapito, která využívá zamykací obrazovku telefonu

Mobilní aplikace Tapito přemění váš smartphone v místo, kde najdete ten nejlepší obsah z celého českého internetu. Rychlé informace na jeden dotyk, bez čekání a dokonce bez odemykání telefonu – to vše je odteď k dispozici všem androiďákům.

Personalizovaný stream článků z předních českých médií, který každý den ručně vybírá redakční tým, je přehledně rozdělen do 14 témat, které můžete konzumovat v jednom celku nebo samostatně.

Výsledné články dle zájmu uživatele čtečka doručí s přidanou kontextovou fotografii ve vysoké kvalitě. Náhledy textů v atraktivním obalu se přitom zobrazí už na zamykací obrazovce telefonu. Celý původní článek je pak možné zobrazit v integrovaném prohlížeči aplikace.

Tapito

Náhledy článků je možné prohlížet i off-line. To se hodí, pokud zrovna nejste v dosahu mobilního internetu – například při jízdě vlakem nebo v metru. Jednotlivé texty můžete řadit mezi oblíbené a odložit je k pozdějšímu přečtení. Samozřejmostí je možnost okamžitého sdílení kteréhokoliv článku na sociálních sítích.

Aplikace Tapito přináší výběr obsahu v těchto kategoriích: Zprávy, Sport, Auto moto, Bydlení, Byznys a finance, Cestování, Krása a zdraví, Kultura a design, Lifestyle, Recepty, Showbyznys a celebrity, Těhotenství a rodina, Technologie, Média a marketing.

Do konce roku tvůrci aplikace očekávají 100 000 aktivních uživatelů. Část instalací zajistí pomocí výkonové kampaně, kterou připraví agentura Sun Marketing, za níž stojí Sandra Makovičková Gligić.

[appbox googleplay com.tapmedia.tapito]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře