Pátek, 19 dubna, 2024
DomůNovinkyNa festivalu ve Varech si můžete zasoutěžit o top android LG G4

Na festivalu ve Varech si můžete zasoutěžit o top android LG G4

Vyzkoušejte si skvělý telefon G4 s manuálním fotoaparátem a zvěčněte svoje výjimečné zážitky z karlovarského filmového festivalu. Autoři nejlepších fotografií dostanou od LG telefon zdarma.

Od 4. do 8. července proběhne na letošním jubilejním 50. ročníku Mezinárodního filmového festivalu soutěž o smartphone LG G4.  Návštěvníci si budou moci ve stánku výrobce po dobu tří hodin tento telefon zapůjčit a během svého pohybu na festivalu vyzkoušet a pořizovat snímky. Do soutěže pak může každý účastník přihlásit tři své nejlepší fotografie na téma „Pociťte výjimečnost ve Varech“.

Celkem sto nejzdařilejších fotografií bude následně umístěno v albu facebookové stránky LG CZ/SK a nejlepších patnáct fotografů si pak telefon LG G4 použitý při soutěži odnese. Zapůjčení telefonu je možné také rezervovat na webové stránce www.lgnakviff.cz.

GetThumbNail

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře