Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyVyzkoušejte multiplayerovou betu válečné střílčky Battlefield 1

Vyzkoušejte multiplayerovou betu válečné střílčky Battlefield 1

Nastal čas vstoupit na bojiště, kde nastává úsvit velké války. Veřejná beta Battlefieldu 1 je právě teď přístupná na platformách Xbox One, PlayStation 4 a PC. Budete nasazeni v bitvě na Sinajské poušti a vyzkoušíte dva herní režimy: Conquest a Rush.

Conquest, těšící se u fanoušků Battlefieldu dlouhodobě největší oblibě, je režim obrovského rozsahu určený až pro 64 hráčů, kteří bojují o obsazení základních kontrolních bodů. Conquest dává prostor velkým pěším armádám, menší vojenské technice i obřím válečným strojům.

Naopak Rush je mód pro 24 hráčů, ve kterém mají útočící oddíly za úkol zničit telegrafní stanoviště obránců, kteří jejich prostřednictvím naopak povolávají dělostřelecké útoky. Obránci musí snahy útočníků kazit likvidací výbušnin umisťovaných ke svým stanovištím. Pokud ale dojde ke zničení telegrafních stanovišť, musí se obránci přesunout do jiného sektoru a bránit stanoviště tam.

Pokud si betu Battlefieldu 1 chystáte zahrát, nezapomeňte si stáhnout aktuální ovladače pro vaší grafickou kartu, abyste zamezili případným problémům.

Finální verze Battlefieldu 1 vyjde 21. října pro PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Hardwarové požadavky pro spuštění bety jsou:

  • Operační systém: 64-bit Windows 7, Windows 8.1 a Windows 10
  • DirectX: 11
  • Procesor: Core i5 6600K nebo AMD FX-6350
  • Grafická karta: nVidia GeForce GTX 660 2GB nebo AMD Radeon HD 7850 2GB
  • RAM: 8 GB
  • Připojení k internetu: 512 kbps nebo rychlejší
  • Místo na disku: 40 GB

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře