Čtvrtek, 20 června, 2024
DomůNovinkyJsme v Berlíně! Novinky z IFA přímo z místa

Jsme v Berlíně! Novinky z IFA přímo z místa

Naposledy se vyspat a jde se na to. Týden nabitý novinkami z mnoha odvětví. Ty nejzajímavější vám přineseme formou novinek nebo živých přepisů. Sledujte nás.

Zbývá pár desítek minut do půlnoci a my jsme konečně dorazili do Berlína, kde se v následujících dnech odehraje největší veletrh spotřební elektroniky v Evropě. Již zítra začíná novinářská část, kdy ve dvou dnech oficiálně představí velké firmy své novinky.

Očekáváme jako vždy nové telefony, chytré hodinky, notebooky, počítače, monitory, televizory a mnoho dalšího, ale pračky nebo sušičky pravděpodobně vynecháme.

Čeká nás bezesný týden nabitý novinkami a plných rukou práce. Vše vám naservírujeme formou novinek nebo i živých přepisů tiskovek. Letos jsme na vše připraveni a především máme vlastní LTE připojení, které na tuto cestu poskytlo O2.

Seznam tiskových konferencí:

středa 31. srpna

Acer           10:00
Asus           13:00
Samsung   17:00
Lenovo      19:00

čtvrtek 1. září

Huawei      10:30
Sony           13:00
TP-Link     14:00
ZTE            14:30

Rád bych poděkoval společnosti HP za zapůjčení pracovního stroje, který toto divoké tempo vydrží a také společnosti O2 za poskytnutí LTE internetu.

 

Ondřej Košťál
Ondřej Košťálhttp://svetaplikaci.tyden.cz/author/koky/
Dlouholetý redaktor sesterského magazínu PCTuning.cz. Baví ho focení, zajímá se o nejnovější technologie a rád o nich píše. Současně pracuje jako ajťák v jedné státní organizaci. Vlastní zařízení s Androidem, ale nepohrdne ani iOS nebo Windows (Phone).
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře