Čtvrtek, 20 června, 2024
DomůNovinkyVyzkoušejte Firefox OS téměř na každém Androidu!

Vyzkoušejte Firefox OS téměř na každém Androidu!

V porovnání s ostatními operačními systémy je Firefox OS v mobilním světě zatím jenom nováček. Může za to skutečnost, že kromě velmi levných zařízení, se tento OS zatím jinde neobjevil. To se teď mění. 

Nadšenec a šikovný vývojář v jedné osobě dal na fóru XDA Developers k dobru experimentální launcher, který názorně představuje všechny výhody tohoto operačního systému. Launcher funguje na všech Android zařízeních s čipem ARM.

Abyste si launcher mohli nainstalovat také, nebudete potřebovat root telefonu. Stačí si stáhnout a nainstalovat vzpomínanou aplikaci (cca 70 MB).

Vedle specifického vzhledu přichází launcher i se svou vlastní sadou aplikací (nastavení, galerie, kalendář atd.) a dostupný je i nativní obchod, v němž si můžete stáhnout aplikace vlastní.

Launcher bohužel ještě stále není úplně ve 100% stavu. Někdy dochází ke zpomalení, či k padání. Namísto denního využívání tak opravdu poslouží spíše jen ke zjištění, co takový Firefox OS vlastně umí.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Firefox OS app/“/]

Zdroj: Phone Arena

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře