Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyVývojáři z Cinemax drasticky zlevnili hru 247 MISSILES. Nyní je ke stažení...

Vývojáři z Cinemax drasticky zlevnili hru 247 MISSILES. Nyní je ke stažení zdarma!

Herní studio Cinemax upozornilo, že jejich hra 247 MISSILES pro přístroje s operačním systémem iOS je ke stažení zdarma. Původně přitom stála necelé dvě eura. 247 MISSILES je remake herní klasiky z 80. let. Navigujete vaše střely proti nepřátelským raketám tak, abyste zachránili napadená města! Odoláváte co nejdéle, aby civilní obyvatelstvo mělo dostatek času k evakuaci.

247 = 24 hodin, 7 dní v týdnu. Non Stop!!!

Nepřítel útočí na vaše města a strategické cíle. Jako velitel raketové obrany je musíte za každou cenu ochránit. Nepřítel si vybral pět cílů a rozhodl se je zasypat množstvím různých typů raket a bomb. Musíte využít svůj arsenál střel a zničit nepřátelské rakety a bomby dřív, než dopadnou na cíl.

Zbraně nepřítele mají ničivou sílu a i jediná raketa může zničit vaše město nebo základnu. S každou další úrovní hry jsou útoky nepřítele drtivější a rakety rychlejší. Těžká služba u navigačního terminálu vám končí ve chvíli, kdy přijdete o všechna města, elektrárnu i radarovou základnu.

Vaše námořnictvo dokáže v daný moment vypustit jen omezené množství střel, proto navigujte střely co nejpřesněji, aby pokud možno žádná neminula. Po dobu přezbrojení lodí a ponorek jsou vaše města vystavena obrovskému riziku. Je-li oblast, ve které operuje vaše loďstvo, zasažena, budete se muset nějakou dobu obejít bez jeho podpory.

Sbírejte mince, které se objeví na místě každé zničené rakety. Budou se vám hodit při vylepšování vašich obranných sil. Po každé hře nakupte za získané mince nové technologie, rychlejší střely, silnější lasery, vylepšete odolnost měst a účinnost štítů. V další hře pak vydržíte určitě déle. Sledujte statistiky vaší hry a postupujte v žebříčku nejlepších velitelů z celého světa.

Stahujte:

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/247 MISSILES/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře